1991 - TANGER zahajuje činnost prodejem HW, SW včetně realizací počítačových sítí. Tato činnost je v současné době provozována zejména prostřednictvím internetového obchodu Pocitace.cz.

1993 - vstup na trh informačních služeb, TANGER po ročním vývoji uvádí na trh první českou veřejnou informační službu EOTEL on-line (Ekonomické informace On-line prostřednictvím TELefonu). Prostřednictvím tří datových center v Praze, Brně a Ostravě, služba umožnila tisícům uživatelů, v té době neobvyklý online přístup, ke stovce komerčních databázových zdrojů jako např. Registr organizací, právní systém ASPI, informace přepravců, kursy měn, kursy akcií, zpravodajství a informace z kapitálových trhů atd. Informace a zpravodajství z kapitálových a peněžních trhů byly poskytovány v reálném čase prostřednictvím satelitního spoje. Produkt jako takový byl výsledkem vlastního vývoje společnosti a byl na trhu znám pod souhrnným komerčním označeními EOTEL on-line, specializované části produktu pak pod názvy EOTEL ProSped (dopravní informace, vytěžování vozidel), EOTEL SATinvest, který se v současnosti provozován pod názvem EOTEL NETinvest (informace z kapitálových a peněžních trhů včetně jejich konverze do produktů pro technickou analýzu cenných papírů - backoffice). Služba postupně doznala zásadních technických změn týkajících se zejména přístupu ke službě - od modemového spojení přes distribuci dat analogovým a následně digitálním vysíláním satelitem až k Internetu. Služba jako taková vydržela na trhu 7 let, její smysl zanikl až s masivním rozšířením a zvýšením rychlosti Internetu.

1996 - TANGER vyvijí vlastní technologie pro zpracování SMS zpráv. Koncem roku je navázána spolupráce se společností Eurotel Praha (Telefónica O2) a do provozu je uveden informační produkt pro objednávání a doručování informací prostřednictvím SMS pod komerčním názvem GSM InfoText. TANGER se tak stává vůbec prvním poskytovatelem informačních služeb na bázi SMS v České republice. Brzy následovali operátoři na území ve Slovenské republiky - Globtel (dnes Orange) a EuroTel Slovakia (dnes T-Mobile), v České republice společnost Oskar (dnes Vodafone).

1998 - TANGER přichází s vlastní technologií pro hromadné zpracování a distribuci SMS a u společnosti Eurotel Praha (Telefónica O2) spouští produkt BMG (Business Messaging Gateway), který posléze instalují další mobilní operátoři a dodnes jej využívá řada klientů bank v České a Slovenské Republice pro bankovní operace a další společnosti zabývající se hromadným rozesíláním SMS.Dále služby pod názvem SMSplus, které rozšířily možnosti použití mobilních telefonu o snadné posílání SMS na FAX, pager a email.

Společnost dále uvádí na trh jeden z prvních informačních WAP (Wireless Application Platform) portálů svého druhu na světě a zároveň podepisuje smlouvu o zajišťování provozu informačního portálu WAP včetně dodávky a agregace obsahu pro společností Eurotel Praha. V tomtéž roce TANGER také přichází s propojením médií a zprovozňuje interaktivní komunikační službu na teletextu televizní stanice Nova.