V současné době TANGER působí především na poli mobilní telefonie a Internetu, a to v oblasti vývoje a dodávek služeb, softwarových řešení a v oblasti dodávek a distribuce obsahu.

TANGER poskytuje služby mobilním operátorům v České a Slovenské Republice a prostřednictvím partnerů dále pak operátorům v Bosně, Chorvatsku, Kosovu, Dánsku, Norsku, Jihoafrické republice, Saudské Arábii a dalších zemích.

Poskytované služby lze rozdělit na systémy a aplikace pro infrastrukturu mobilních sítí, aplikace a služby pro zákazníky operátorů (PRSMS, WAP), aplikace pro informační služby mobilních operátorů včetně dodávek a prezentace obsahu (SMS, MMS, WAP aplikace a služby) na mobilních a internetových portálech operátorů.

Na poli Internetu TANGER vyvíjí a provozuje řadu internetových služeb (serverů) s celkovou auditovanou návštěvností více než 300.000 unikátních návštěvníků měsíčně, což představuje velmi dobrou platformu pro prodej plošné a cílené internetové reklamy.

Díky spolupráci s řadou významných firem má TANGER dlouhodobé velmi dobré reference od svých zákazníků a je spolehlivým partnerem nejen pro mobilní operátory, ale další subjekty podnikající v oblasti marketingu, elektronických medií, mobilní telefonie, Internetu.