SMS a PR SMS řešení

TANGER je agregátorem PRSMS služeb (tedy SMS se zvýšeným tarifem) pro všechny operátory, kteří působí na území ČR a SR.

TANGER využívá tento platební nástroj jak pro vlastní projekty (www.Seznamka.cz, www.Rande.cz, www.Bazar.cz, www.Zverokruh.cz) tak nabízí tyto služby třetím stranám.

TANGER provozuje číselné řady 900xxyy, 909xxyy (pro služby s erotickým zaměřením) stejně jako služby na zvýhodněném tarifu 902xxyy (seznam zde).

SMS komunikace může efektivně řešit komunikační potřeby v oblastech:

Rozesílání SMS zákazníkům a partnerům

TANGER nabízí krom standardních služeb také unikátní řešení marketingových SMS jejichž náklady na hromadné rozeslání platí marketingový partner - typicky cílená reklama velkých společností. Dále pak hromadné rozeslání velkého počtu zpráv na určená čísla včetně doručenek a následného zpracování odpovědí. Zasílání lze kombinovat s využitím webové aplikace ve které lze nastavovat skupiny, priority, zabezpečení komunikace atd.

Sběr informací

Pomocí SMS můžete řešit sběr unifikovaných informací z bezprostředního okolí, typicky monitoring konkurence, průzkumy trhu. Funkcionalita vhodná pro naplňování nařazených firemních systémů informacemi z terénu, vždy možno kombinovat s aplikacemi pro chytré telefony, které úplně nahradí náklady na odesílání SMS pomocí tarifního datového nebo wifi připojení.

Monitoring firemních systémů

Vaše informační technologie pod stálou kontrolou vašich IT pracovníků. Lze nastavovat různé události a časové intervaly na jejichž základě systémy zasílají SMS určeným pracovníkům.

SMS objednávky a rezervace

Objednání služb nebo produktu pomocí SMS komunikace. Po zpracování SMS našim systémem je v dohodnuté formě a času informována třetí strana, která objednávku požadovaným způsobem zpracuje.

SMS marketing

- pořádání nejrůznějších povolených forem soutěží a anket na podporu prodeje.

- zpřístupnění rozšířených možností webových služeb (typicky zaslání kódů pro přístup k webovému obsahu, zvýhodňování inzerátů na inzertních webech)

- zíkávání marketingových SMS informací od zákazníků (reakce na tištěná a jiná média)

- zasílání cílených informací vybraným zákazníkům, marketingová podpora prodeje.

- SMS chat určený ke stálému provozu či časově ohraničenému pronájmu (typicky po dobu konání akcí v klubech či festivalech), včetně možností jeho veřejné prezentace (promítání na velkoformátové plátno či televizi v místě konání)

Všechny výše uvedené funkcionality lze kombinovat s aplikacemi pro chytré mobilní telefony s využitím již hotových nebo na míru zhotovených aplikací pro operační systémy Android a iOS! Není tedy nutno komunikovat pouze pomocí SMS, ale oslovit zákazníky, partnery a firmy nejmodernějšími komunikačními kanály.

V praxi to znamená, že zákazník TANGERu, který chce například zpoplatnit své webové stránky nemusí budovat technologické připojení ke všem operátorům (to je drahé a složité!), ale může za výhodných finančních a smluvních podmínek využít rozhraní TANGERu.

Díky vlastním aplikacím provozovaným na internetu je TANGER schopen poskytnou také marketingovou podporu projektům našich zákazníků!