Realizace reklamních kampaní

Bannerové kampaně je možné realizovat na všech internetových produktech spadajících pod TANGER.

Kampaně je možné cílit buďto na budování značky nebo na určitou skupinu uživatelů, kteří jsou bannerem vyzvání k další akci. Internetovou reklamu je možno doplnit o aplikaci pro mobilní telefony se sytémy Android a Apple iOS. Takto lze realizovat sofistikované kampaně v kombinaci několika technologií.

Z hlediska marketingové či prodejní podpory je vhodné kombinovat reklamní kampaně s dalšími nástroji jako je například zasílán vzkazů do osobních schránek registrovaných uživatelů. Více na "Cílená reklama". Kromě standardních bannerových formátů jsme schopni realizovat reklamní kampaň přímo na míru. Díky vysoké flexibilitě a přizpůsobivosti je možné uživatele oslovit velmi netradičními způsoby.

V případě, že si u nás jakoukoliv formu reklamy objednáte, komunikace tím s Vámi nekončí. V průběhu reklamní kampaně Vám budeme dodávat průběžné statistiky a v případě potřeby a společné domluvy můžeme měnit např. vizuály bannerů či umístění reklamního sdělení.

Formáty reklamních bannerů (v pixelech)

LeaderBoard 745 x 100
Skyscraper 120 x 600
Square banner 300 x 300
Widebanner 468 x 60
Doublesquare banner 300 x 600

 

Ukázky realizovaných kampaní

Bannerová reklama

Internet si stále upevňuje svoji pozici mezi reklamními komunikačními kanály.

Velikost internetové populace se počítá na více než 6 miliónů obyvatel, což je více než polovina populace v České republice ve věku 12-79 let. To je důvod proč je Internet právem považován za reklamní nástroj pro 21. století.

Poskytujeme širokou nabídku služeb v oblasti internetové reklamy:

  • přípravu a plánování reklamních kampaní
  • kreativní návrhy pro Vaše kampaně
  • možnost případného zajištění výroby reklamních bannerů
  • zpracování individuálních nestandardních projektů
  • nabízíme na našich serverech možnost využít různé formáty propagace, od klasické bannerové reklamy (i různé nestandardní velikosti), textová sdělení (tipy, PR články)
  • po domluvě lze také realizovat nové či nestandardní formáty